Alper ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku ve iş hukuku danışmanlığı ve bu alanlardaki uyuşmazlıkların çözümünde yoğunlaşmaktadır.

Ticari ve operasyonel döngünün tüm aşamalarında müvekkillerine destek sağlayan Alper, çok uluslu şirketlerin ve uluslararası yardım kuruluşlarının Türkiye pazarına girişi (kuruluş) ve Türkiye’den çıkışı (tasfiye) ile bu evreler arasındaki operasyonel gereklilikler konularında etkin görevler üstlenmektedir.Bu minvalde Alper, tekstil, sağlık, metal, inşaat, gıda, kimya, tarım, danışmanlık ve eğlence sektörlerinde yer alan birçok yerli ve yabancı şirkete danışmanlık vermiştir.

Alper, ticari faaliyetlerin küçültülmesi amacıyla ticari faaliyet ve borçların yeniden yapılandırılması ile toplu işten çıkarmalar konusunda da çeşitli roller üstlenmiştir. Alper’in işletme eğitim geçmişi ve ticaret hukuku alanındaki çalışmaları, ticari amaçlar doğrultusunda pratik ve kapsamlı yönlendirme yapma imkanı da tanımaktadır.

Alper, aynı zamanda ticaret, iş, tüketici ve tazminat hukuku uyuşmazlıklarında aktif rol üstlenmektedir. Müvekkillerini, uyuşmazlık başlangıç süreçlerinde sulh ve müzakere görüşmelerinde ile mahkemeler nezdinde uyuşmazlığın tüm süreçlerinde temsil etmektedir.

Alper, ayrıca müvekkillere sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi, yürütülmesi, uyuşmazlık başlangıç süreçleri, sulh görüşmeleri ve uyuşmazlık çözüm aşamalarının her birinde müvekkillerinin ticari amaçlarını dikkate alarak temsil etmektedir. Alper'in çeşitli hukuk alanlarında faaliyet göstermiş olması, bütüncül ve yenilikçi yaklaşımlar sergilemesi ve etkin çözümler üretmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Alper aynı zamanda profesyonel yönetici olarak bazı şirketlerde yönetim kurulu üyeliği ve tasfiye memurluğu görevi de üstlenmektedir.

Güncel Yayınlar

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.