Şirketler ve ticaret hukuku faaliyetlerimiz, pazara giriş, yeniden yapılandırma ve pazardan çıkış süreçleri gibi bir işletme yaşam döngüsünün tüm aşamalarını kapsamaktadır.

Birçok durumda, bir ülkede yeni bir faaliyete başlanması tüm operasyonun o ülkenin yasaları çerçevesinde kurgulanması anlamına gelmektedir. Bu süreç, doğru türde bir kuruluş yapısı oluşturmakla başlar ancak burada bitmez. Bizim pazara giriş süreçlerinde desteğimiz anahtar teslim operasyon oluşturmaya yönelik olup vergi kayıtlarının yapılması, banka hesaplarının açılması, insan kaynaklarının oluşturulması, ofis veya başkaca çalışma alanlarının kiralanmasını da kapsamaktadır.

Müvekkillerimiz ile ilişkilerimiz sürecinde veya tekil projelerde, ticari faaliyetlerin yeniden yapılandırılması için ticari işletmelerin veya üretim birimlerinin satın alınması ve satılması, ortak girişimlerin oluşturulması ve bunlardan ayrılması, birleşme ve ayrılmaların gerçekleştirilmesi ile pay sahipleri sözleşmeleri konularında destek sağlamaktayız.

Buna ek olarak, müvekkillere gündelik işleri ile ilgili sözleşme, iş, ticaret ve ceza hukuku gibi birçok alanda olağan ve sürekli danışmanlık sunmaktayız. Ekibimizin tecrübe ve birikim yelpazesi, müvekkillerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap vermemizi kolaylaştırıyor. Ancak bunları yaparken, konuyu sadece hukuki açıdan değerlendirmekle kalmıyor, ticari ilişkinin dahil olduğu sektörün gereklerini, ilişkiden beklenen temel faydaları göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Böylece, gelecekte karşılaşılabilecek öngörülebilir hukuki zorluklara karşı müvekkillerimizin hazırlıklı olmalarına yardımcı olmaktayız.

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.