İş ve sosyal güvenlik hukuku faaliyetlerimiz kapsamında danışmanlık ve uyuşmazlık çözümü alanlarında, hem işveren hem de çalışanlara, iş ilişkisinin çeşitli aşamalarında destek vermekteyiz. İşveren ve çalışanları temsil etmemiz, iş ilişkisi dengesini içselleştirmemizi sağladığı gibi, dava alanındaki tecrübelerimiz de verdiğimiz danışmanlık hizmetinin niteliğini arttırmaktadır. Bu bağlamda işverenleri temsil ederken kısa vadeli sorunları, uzun vadeli sonuçlar ışığında ele almaktayız.

Müvekkillerimize, yönetim kademesi gibi stratejik işe alımlar dahil olmak üzere iş sözleşmelerinin hazırlanmasında, insan kaynakları yapısının oluşturulması, iş yeri uygulamalarının belirlenmesi ve yönetmeliklerinin hazırlanmasında, çalışanların devri ve toplu işten çıkarma konularında danışmanlık ve uygulaması konusunda hizmet veriyoruz. Diğer yandan, yönetim değişiklikleri noktasında alt yapının hazırlanmasının şirketler hukuku gerekliliklerinin tamamlanması ve yönetim değişikliklerinin gerçekleştirilmesi konusunda destek vermekteyiz. İş hukuku danışmanlığının, işe alım ve çıkarma dâhil, müvekkillerimize talep ettikleri ölçüde ve her konuda saha desteği sağlamaktayız.

Tecrübemiz ve hizmetlerimiz ayrıca, haksız fesih, işe iade, tazminat talepleri, işyeri kazaları ve sosyal güvenlik talepleri, işverenin zarar uğratılması nedeniyle tazminat dâhil birçok konuda hem işveren hem de çalışanların arabulucu ve mahkeme nezdinde temsilini de kapsamaktadır.

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.