Tüketiciler yönünden kapsamı genişletilen tüketici mevzuatı neredeyse tüm mal ve hizmet alımlarında uygulanır hale gelmiştir. Bu nedenle bireylerin, eğitim, sağlık, konut, bankacılık gibi birçok alanda temin ettikleri hizmetler ve mallarla ilgili haklar tüketici mevzuatı kapsamında ele alınmaktadır.

Tüketici hakem heyetleri ve mahkemelerinde olumlu sonuçlandırdığımız yüzlerce dosyaya dayanan deneyimimiz ile hem tüketici hem de üretici, ithalatçı, sağlayıcı taraflar yönünden hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, çift taraflı deneyimimiz ile öngörülü bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz çözüme kavuşmanız için sizlere destek sunmaktayız.

Hazırlık sürecinde söz sahibi olunmayan sözleşmelerdeki haksız şartların iptali, kanuna aykırı şekilde tahsil edilen ücretlerin iadesi, rekabet kanununa aykırılıklar sebebiyle ortaya çıkan zararlar ve bankaların haksız işlemlerine karşı başvurular ile konutların geç veya eksik teslim edilmesi ile ilgili tüm tüketici işlemleri, uzman avukatlarımız tarafınca takip edilmektedir.

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.