Birleşme ve devralma işlemleriyle ilgili çalışmalarımız hem yerel hem de uluslararası müvekkilleri temsil ettiğimiz hisse alım-satımlarını, ticari varlıkların devrini, ortak girişimlerin kurulması ve işletilmesini, birleşme ve yeniden yapılandırma gibi geniş bir işlem yelpazesini kapsamaktadır.

Müvekkillerimize, işlemin hukuki inceleme aşamasından başlayarak, müzakeresi ve işlemin kapanışına kadar öngörülen tüm aşamalarında danışmanlık sağlamaktayız. Bu aşamaların her birine, şirketler hukuku, iş hukuku ve regüle sektörler ile diğer ilgili hukuk dallarında deneyimli avukatlarımız tarafından destek sunulmaktadır.

Ekibimizin, alım-satım projeleri sürecinde ortaya çıkabilecek zorluklar ve tarafların karşılaşacağı riskler bakımından çeşitli proje tecrübeleri ile oluşan önemli birikimi bulunmaktadır. Bir yandan durumun özelliğine göre risk tespiti ve yönetimi yapılmakta, diğer yandan da ticari gerekleri doğrultusunda işlemler verimli şekilde yönetilmektedir.

Birleşme ve satın alma projelerinde, kimyasal, inşaat, enerji, otomotiv, perakende, danışmanlıık gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillere hukuki danışmanlık desteği sunulmuştur. Ayrıca, sınır ötesi işlemleri de farklı ülke hukuklarında uzman iş ortaklarımızın desteğiyle yürütebilmekteyiz.

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.