6698 Sayılı Veri Koruma Kanunu gerçek ve tüzel kişiler için yeni bir dönem başlattı. Yeni düzenlemelerin hayata geçirilmesi ile uyum süreçlerinin yürütülmesi Türkiye'de faaliyet gösteren kuruluşlar için oldukça önemli hale gelmiştir. Bu dönüşüm sürecinde rolümüz müvekkillerimize veri toplama ve işleme uygulamalarını gözden geçirerek ve yasalara uygunlukları için bir eylem planı üreterek yardımcı olmaktır.

Veri koruma süreçlerinin ve prosedürlerinin yürütülmesi konusunda hukuki destek sağlamaktayız. Bu kapsamda kişisel verilerin ilgili yasal düzenlemelere işletmesel faaliyetlere ve yasal düzenlemelere uygun olarak toplanması, işlenmesi ve aktarılması için uyum süreçleri yürütmekte bunun yanı sıra olası risklerden kaçınmaya yönelik veri koruma eğitimleri de düzenlemekteyiz.

Ekibimiz, hızla gelişen teknolojiye paralel olarak, müvekkillerimizin sözleşmesel ve işletmesel ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için dünya genelinde gelişmeleri yakından takip etmektedir. Ayrıca e-ticaret, kullanıcı politikaları ve gizlilik sözleşmeleri gibi konularda müvekkillerimize hukuki hizmetler sunmaktayız.

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.