Savaş’ın çalışmaları, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, kat mülkiyeti hukuku, sözleşmeler hukuku, tüketici hukuku ve icra ve iflas hukuku, başta olmak üzere özel hukuk alanında yoğunlaşmaktadır.

Meslek hayatı boyunca edindiği yoğun adliye tecrübesi sayesinde özellikle ticari ilişkilere, iş hukukuna, kat mülkiyeti ve gayrimenkul hukukuna ilişkin uyuşmazlıkların çözümü ile alacak tahsili ve yasal takibe düşmüş borç yönetimi süreçlerinde hızlı ve etkin çözümlere ulaşabilmektedir. Savaş, aynı zamanda Adalet Bakanlığı’nda kayıtlı bir arabulucudur.

Savaş birçok şirket ve profesyonele yoğun dava tecrübesi ile önleyici hukuki danışmanlık hizmeti de vermektedir. Özellikle, gayrimenkul yönetimi danışmanlıkları ile kat mülkiyeti ve gayrimenkul hukukuna ilişkin uyuşmazlık tecrübesini harmanlayarak bu alanlarda kapsamlı birikim ve deneyime sahip olmuştur.

Savaş halihazırda enerji, bilişim, gayrimenkul yönetim ve yatırımı, gıda, inşaat, eğlence, hizmet, kimya ve diğer alanlarda faaliyet gösteren müvekkillerinin sözleşme yönetimini gerçekleştirmekte ve yargıda temsil ile haklarının teminini sağlamaktadır.

Güncel Yayınlar

E-Bülten'e Hemen Kayıt Olun

E-bülten gönderimlerimize üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.